Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky > Ostatní aktivní prvky >

Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti

Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti

Cena produktu Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě ... není známa.

 

Popis produktu Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti: Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti Dva kusy ethernetových adaptérů pro rozvod PC sítě a Internetu po elektrické síti. Použitá technologie a chipset umožňuje jako jediná přec... > více informací


Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti - popis

nahoru

Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti Dva kusy ethernetových adaptérů pro rozvod PC sítě a Internetu po elektrické síti. Použitá technologie a chipset umožňuje jako jediná přechod signálu přez El. hodiny a jističe, není nutno použít tzv. brindging. Real throughput about (reálné propustnost v praktických nasazeních) 78Mbps...+_2Mbps Pozor, není zpětně kompatibilní s pomalejąími modely WPA001 a 2 14 a 85Mb/s !! Protože elektrické zásuvky jsou umístěné na téměř každém zdi domu, jsou logickou volbou pro datový spoj. Třebaže nějaké novější domy jsou postaveny "network ready" s kategorií 5 instalace vedení, pravděpodobně budou mít místnosti nebo zdi bez dosažitelné eth přípojky. WodaPlug PowerLAN technologie také vyloučí některé problémy s bezdrátovým připojením do sítě. WodaPlug PowerLAN technologie nezpůsobuje interferenci pro další technologie. WodaPlug PowerLAN je technologicky slučitelná s dal?ími technologiemi (telefonní linka, ADSL, WIFI). WodaPlug PowerLAN adaptér může teoreticky operovat na 253 adresách. Datové rychlosti přenosu signálu jsou tak vysoko, jako konvenční DSL spojení. Šířka pásma A002-E WodaPlug PowerLAN adapter závisí na interferencích vaší elektrické kabeláže a kvality elektrického zařízení. To je v rozsahu od 5 MBit po 34MBit ( konvenční DSL spojení má 0.768 MBit download a 0.128 MBit upload poměr). WodaPlug PowerLAN technologie užívá vedení elektrické sítě, již existující uvnitř zdí k přenášení dat z počítače k počítači. WodaPlug PowerLAN technologie přizpůsobí data počítače a umožní jim užívaní energetické síťe jako prostředku k přenosu dat z bodu k bodu. Při používání této technologie, mají dva čí více počítačů VPN spojení. * Základní Starter Kit obsahuje dva WodaPlug PowerLAN adaptáry, CD s drivery a utilitami. * Pro instalaci nejsou třeba žádné další kabely. * Plug and Play instalace. Po přípojení do el. zásuvky můžete začít přenášet data. * Přenosová rychlost až 200Mbps. * Super compact design - velikost běžného el. adapteru! * Přenos až na vzdálenost 200m ! * Maximální bezpečnost via DESpro encryption. * Podporuje Windows® 98, Windows® Me, Windows® 2000, Windows® XP, Linux®, MAC OS X a jiné TCP/IP operační systemy!

Výrobce Wodaplug

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější DSL koncentrátory nebo Routery, Switche, Síťové karty.

Nejlevnější Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti akční ceny - Levné Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wodaplug2 200Mbps, adaptér pro rozvod PC sítě po el. síti najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Ostatní aktivní prvky.