Slevy - Ostatní aktivní prvky

- 46 %

Ostatní aktivní prvky Buffalo

na koaxiální kabel

od 59,00 Kč původně110,00 Kč
- 44 %

Ostatní aktivní prvky Cisco

* Technologie propojení * Podmínky prostředí: Provozní rozsah teplot * Doporučená provozní vlhkost: 0 - 85 % * Rozsah teprot při skladování (T-T): -20 - 70 °C * Skladovací vlhkost: 5 - 90 % * Typ vlákna: MMF * Maximální operační vzdálenost: 550 m * Vlnov... více

od 1 231,00 Kč původně2 199,00 Kč
- 41 %

Ostatní aktivní prvky Cisco

* Rozhraní * Technologie kabeláže: 1000Base-T * Maximální operační vzdálenost: 100 m * Vlnová délka: 1310 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

od 1 219,00 Kč původně2 083,00 Kč
- 25 %

Ostatní aktivní prvky Allied Telesyn

DC Power Supply for AT-CV5000 Chassis

od 848,00 Kč původně1 133,00 Kč
- 22 %

Ostatní aktivní prvky Buffalo

na koaxiální kabel

od 86,00 Kč původně110,00 Kč
- 17 %

Ostatní aktivní prvky TP-link

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasic... více

od 729,00 Kč původně878,00 Kč
- 16 %

Ostatní aktivní prvky Mikrotik

The RB400L is our new low cost series. The RB411GL has one miniPCI slot, one Gigabit Ethernet port and a USB port for 3G or storage. Use this device in an outdoor case for a CPE device, or a point to point wireless link installation. The miniPCI... více

od 1 399,00 Kč původně1 667,00 Kč
- 16 %

Ostatní aktivní prvky TP-link

Kvalitní PoE Splitter, který podporuje normu IEEE802.3af a umožňuje volbu výstupního napětí 5 V a 12 V. Splitter je vhodný pro napájení většiny AP, IP kamer i IP telefonů. Zařízení lze napájet až na vzdálenost 100 m. Součástí dodávky je propojovací UTP k... více

od 267,00 Kč původně319,00 Kč
- 13 %

Ostatní aktivní prvky TP-link

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasic... více

od 837,00 Kč původně958,00 Kč
- 8 %

Ostatní aktivní prvky Mikrotik

3x miniPCI, 9x LAN RouterBoard RB493 je nástupcem oblíbeného RB192. Tento Router je ideálním řešením jak pro klienty tak pro poskytovatele, kteří chtějí internet sdílet po LAN bez nutnosti pořizovat další zařízení. Oproti původní verzi byl RouterBo... více

od 220,00 Kč původně240,00 Kč
- 7 %

Ostatní aktivní prvky Mikrotik

1x miniPCI, 1x LAN, PoE (12-28V) Vlastnosti: * LAN port: 1x 10/100 Mbit/s * NAND: 64MB * Napájení: Jack, PoE: 12 - 28V Jack: 9 - 28V, PoE: 12 - 28 V * Procesor: Atheros AR7130 300 MHz * Provozní teplota: -20 až 60 °C * RAM: 32MB DDR SDRA... více

od 387,00 Kč původně417,00 Kč
- 6 %

Ostatní aktivní prvky Cisco

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače... více

od 2 957,00 Kč původně3 143,00 Kč