Ostatní aktivní prvky (D-link) - zboží

Filtrování
Cena
-
Výrobce
Nalezeno 8 produktů

D-LINK DSL-321B

D-link Výrobce

Provedení: stolní ADSL router Rozhraní: RJ-11 ADSL port RJ-45 10/100BASE-TX Ethernet LAN port s funkcí auto MDI/MDIX ADSL: Standardy: Plná podpora ANSI T1.413 verze 2 ITU-T G.992.1 (G.dmt) Annex B, ITU-T G.992.2 (G.lite) Annex B ITU-T G.994.1 (G.hs), ITU... více

Doprava: 96 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

D-link Výrobce

Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port, jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu. * LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) * ... více

od 1 279 Kč do 1 412 Kč

D-Link 100cm Stacking cable

D-link Výrobce

od 5 356 Kč do 5 364 Kč

D-Link 4-Port Hi-speed USB 2.0 Hub

D-link Výrobce

Pomocí tohoto USB rozbočovače si můžete svoje PC nebo Mac rychle a bez problémů rozšířit o 4 USB rozhraní. Každý port odpovídá USB standardu 2.0 a poskytuje tak rychlost přenosu dat až 480 Mbit, to je 40krát rychleji než u běžného USB standardu 1.1. Rozb... více

od 585 Kč do 627 Kč

D-Link 7-Port Hi-speed USB 2.0 Hub

D-link Výrobce

Pomocí tohoto USB rozbočovače si můžete svoje PC nebo Mac rychle a bez problémů rozšířit o 7 USB rozhraní. Každý port odpovídá USB standardu 2.0 a poskytuje tak rychlost přenosu dat až 480 Mbit, to je 40krát rychleji než u běžného USB standardu 1.1. Rozb... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Info v obchodě

D-Link DIR-505

D-link Výrobce

Konektory Počet WAN portů: 1 Počet portů HUB/Switche: 1 Základní parametry Typ routeru: Access point, Wifi Router WLAN (Wifi) standardy: 802.11b,... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Info v obchodě

D-Link DWL-P200 PoE Kit

D-link Výrobce

Adaptér pro napájení přes Ethernet (PoE) DWL-P200 je možné použít pro napájení dohlížecích kamer a bezdrátových LAN zařízení, jako jsou přístupové body, mosty a směrovače. Umožňuje přenášet proud pro napájení zařízení přes ethernetový síťový kabel a odst... více

Doprava: 96 Kč
Dostupnost: Skladem

D-Link DWL-P50 PoE Splitter 5V/12VDC Power Output

D-link Výrobce

DWL-P50 Power over Ethernet adaptér ja jednoportový injektor, který poskytuje jednosměrné napájení pro zařízení nevybavené PoE portem, jako jsou IP kamery anebo bezdrátové přístupové body. Je navržený tak, že pracuje s LAN přepínači a dalšími zařízeními,... více

od 759 Kč do 868 Kč

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Ostatní aktivní prvky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější DSL koncentrátory nebo Routery, Repeatery, transceivery, konventory, Síťové karty.

Ostatní aktivní prvky

Hledáte nejlevnější ostatní aktivní prvky? U nás si vyberete. Kategorie ostatní aktivní prvky obsahuje aktuálně 8 produktů. Zobrazené ostatní aktivní prvky je možno dále filtrovat dle výrobců nebo řadit dle ceny. HLEDEJCENY.cz Vám nabízí vyhledávání, porovnávání, seznam zboží a obchodů, které ostatní aktivní prvky prodávají. Vybírejte dle mnoha parametrů. Procházejte vybrané kategorie s akčním a nejlepším zbožím od různých výrobců. Nejlevnější výrobky pro Vás vybírají HLEDEJCENY.cz. Najdete u nás nejlevnější ostatní aktivní prvky, porovnání cen a slevy. Nákup levně, srovnání cen, sleva, prodej, levné ostatní aktivní prvky. Zobrazit nepřiřazené produkty v této kategorii