Kde jsem: Katalog > > > > >

OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km

OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km

OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km není známa.

 

Popis produktu OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km: OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km MGB-1000LX je vysoce výkonný a cenově efektivní modul pro SNMP-GSH2416 / SNMP-GSH2402 serial optickou datovou komunikaci. Modul je určen pro Multi-... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km - popis

nahoru

OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km MGB-1000LX je vysoce výkonný a cenově efektivní modul pro SNMP-GSH2416 / SNMP-GSH2402 serial optickou datovou komunikaci. Modul je určen pro Multi-mode/Singlemode vlákna, jendá se o duplex LC konektor vysílač/přijímač, vytvořen pro použití v Gigabit Ethernet. Vyhovuje Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP). Technické parametry: * EN 60825-1 standard * kompatabilní s IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard * diferenciální LVPECL vstupy a výstupy * Duplex LC connector * zapojitelný za chodu * 3.3V příkon * TTL signálový detektor indikátor * kovový obal * dosah 10km

Výrobce OvisLink

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější DSL koncentrátory nebo Routery, Tiskové servery, Síťové karty.

Nejlevnější OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km akční ceny - Levné OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější OvisLink 1000Base-LX MiniGBIC modul, SM LC, 10km najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Ostatní aktivní prvky.


;