Archiv - Ostatní aktivní prvky

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo možné vytvořit jednu homogenní jednotku. Budou-li pomocí konvertoru navzájem spojeny sítě se různými topologiem... více

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter * UTP to Singlemode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Half-/Full-Duplex * Distance up to 15km * Includes Power Supply for standalone use

1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter * UTP to Singlemode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Distance up to 10km * Includes Power Supply for standalone use

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter * UTP to Multimode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Includes Power Supply for standalone use

100BaseFX (SC) Multimode to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter * Multimode to Singlemode Fiber Media Converter * SC Fiber connectors * Half-/Full-Duplex * Distance up to 15km * Includes Power Supply for standalone use

16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters * Chassis System with support for up to 16 DMC Series Media Converters * Redundant Power Supply option available * 19" Rackmount Installation

* Wirespeed non-blocking technology * Auto-negotiation &a MDI/MDIX ports * Internal power supply * Desktop or wall mountable * Silent Operation/No Fans

Rozšíření standardní záruky produktu o jeden rok na celkem 3 roky s výměnou zařízení předem. Nabídka záručních podmínek hardware: Standardní záruka • Zdarma při zakoupení hardwarových produktů Avocent • Zdarma výměna zařízení nefungujících po dodávce • Z... více

Rozšíření standardní záruky produktu o jeden rok na celkem 4 roky s výměnou zařízení předem. Nabídka záručních podmínek hardware: Standardní záruka • Zdarma při zakoupení hardwarových produktů Avocent • Zdarma výměna zařízení nefungujících po dodávce • Z... více

Rozšíření standardní záruky produktu o jeden rok na celkem 5 let s výměnou zařízení předem.

19 inch Rack Mount Kit for Cisco 180X / 181X

Společnost 3COM přináší inovační produkty pro přístup k informacím a řešení síťového přístupu pro velké,střední a malé podniky, poskytovatele telekomunikačních a síťových služeb (ISP), OEM výrobce počítačů a běžné spotřebitele. Společnost 3Com je považov... více

3Com OfficeConnect náhradní zdroj. Tento produkt lze použít na všechny produkty "Office Connect".

Security Offloads and Fiber-Optic ThroughputDesigned for Windows, Linux, and NetWareenvironments, the 3Com® 100 Secure Fiber-FX NIChardens at-risk systems without impactingperformance. It combines an embedded securityprocessor with the outstanding signal... více

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 94 | další »